TODO TODO

O nás Co je tlapkovod

Jsme jediní v Liberci a jeho okolí, kdo se zabývá tím, aby měli páníčci i jejich čtyřnohý mazlíčci co nejspokojenější život.

Život s mazlíčkem je sice veselejší, ale zároveň způsobuje jisté komplikace. Proto jsme se rozhodli, jako milovníci zvířat, vám ten život usnadnit. A to ať už s venčením, když nestíháte z práce, odvozem k veterináři, nebo s hlídáním, v případě, že se chystáte na dovolenou. Zvířátka milujeme, a proto chápeme, jak stresující je svěřit je do rukou někoho cizího. Naši tlapkovodi jsou důkladně prověřeni. Vaši mazlíčci budou mít pocit, jako byste nikdy neodjeli.

Vyzkoušet hlídání
Kdo jsou tlapkovodi?

Náš tlapkovodí tým

Vsaďte na spolehlivost a profesionalitu. Vsaďte na Tlapkovod. Získejte tlapkovoda, který bude tím pravým pro vás i vašeho mazlíčka.

Barča
Barča , Liberec

Ahoj, jmenuji se Barča a jsem z Liberce. Mám zkušenosti jak s velkými tak malými pejsky, vždy se dokážu naladit na jejich vlnu a přizpůsobit se. Se psi jsem od mala v kontaktu.

Detail >
Sabča
Sabča , Frýdlant

Ahoj, jmenuji se Sabina, je mi 22 let, bydlím ve Frýdlantě a od malička vyrůstám se zvířaty, miluji pohyb a zvířata všeho druhu… teda až na pavouky, pavouka vám nepohlídám ...

Detail >
Naty
Naty , Liberec

Ahoj, jmenuju se Naty a je mi 22 let. Studuju vysokou školu, která se zabývá sportem a zdravým životním stylem. Mezi mé hlavní koníčky patří sport, takže se nemusíte bát že se s Vaším mazlíčkem budeme válet doma...

Detail >
Zuzka
Zuzka , Jablonec

Ahoj! Jmenuji se Zuzka a studuji na gymnáziu v Jablonci. Je mi 18 let a mými vlastními mazlíčky byli spíše drobná zvířatka - ovšem už od malička jsem měla blízký vztah s pejsky...

Detail >
Marky
Marky , Mladá Boleslav, Liberec

Osobní zkušenosti mám s malými/středními plemeny nebo kříženci. Nebojím se, ale ani větších plemen. Mám velmi citlivý a vnímavý přístup k novým zvířatům...

Detail >
Markéta
Markéta , Liberec

Jmenuji se Markéta Kocourová a je mi 22 let. Odmala jsem chovala mazlíčky jako křečky,

Detail >
Péťa
Péťa , Jablonec

Jmenuji se Petr a pracuji jako psovod. Už 15 let se věnuji práci se psy, z toho 12 let bull plemenům

Detail >
Eliška
Eliška , Praha, Liberec

Ahoj, já jsem Eliška a zkušenosti mám s velkými i malými pejsky. Pravidelně jsem chodila venčit do útulku

Detail >
Zuzka
Zuzka , Liberec, Šimonovice, Dlouhý most

Ahoj, jmenuju se Zuzka, jsem maminka dvou malých holčiček. Zvířátka milujeme ...

Detail >
Maky
Maky , Liberec

Ahoj, jmenuju se Markéta, je mi 20 a bydlím v  Liberci, kde studuju vysokou školu. Jsem milovník všech pejsků ...

Detail >
Monča
Monča , Liberec, Jablonec

Ahoj, jmenuju se Monika a je mi 37 let. Už 12 let se věnuju sportovní kynologii, výcviku psů, bull sportů a agility.

Detail >
Fuf
Fuf , Liberec

Ahoj, já jsem FUF a láska ke čtyřnohým stvořením u mě začala už v dětství, kdy u nás doma nebyla o mazlíčky nouze.

Detail >
Míša
Míša , Frýdlant

Ahoj, mé jméno je Míša a studuji poslední ročník na Obchodní akademii v Liberci. Od mala miluji zvířata.

Detail >
Lucka
Lucka , Liberec

Ahoj jmenuji se Lucie. Jsem oděvní návrhářka na volné noze. Pracuju doma, tak můžu hlídat v podstatě kdykoli. Jen občas jezdím s dcerou o víkendu na závody - vždy dám vědět dopředu. Skoro celý život jsem po svém boku měla čtyřnohého kamaráda ...

Detail >
Kdo za tím stojí?
TODO TODO

Zakladatelka A jak to všechno začalo?

Za vznikem Tlapkovodu není nikdo jiný než pes Antonín. Svého psa miluji a ráda bych mu dopřála všechno, co můžu, ale zároveň také miluji svůj život a chci si ho užívat naplno. Asi každý, kdo vlastní psa, se někdy ocitl v bodě, kdy (i když nerad) svého psa vnímal jako něco, co mu brání v cestování a užívání si života. Jednou jsem ho zkusila dát do hotelu, ale vrátil se mi tak nešťastný, že jsem věděla, že tohle už mu nikdy neudělám.

A vzhledem k tomu, že tu žádná taková služba, jako je Tlapkovod, nefungovala, začala jsem nad ní velmi často přemýšlet. Čas plynul a mně to dávalo čím dál větší smysl. Uvědomovala jsem si, jak velký přesah může mít a jak moc může lidem pomoci.

Velmi často jsem se setkávala s tím, že si lidé psa nechtěli pořídit právě proto, že ho nebudou stíhat venčit, nebudou moci cestovat a budou muset volit mezi svým životem a životem se psem. To jsem chtěla změnit!

TODO TODO

Tlapkovod je služba, která by měla spojovat život a naše čtyřnohé mazlíčky – a je úplně jedno, jestli je to pes, kočka, nebo morče. Je úžasné mít doma někoho, kdo vás bezpodmínečně miluje a vítá vás každý den. Vím, o čem mluvím.

Tlapkovod by měl nejen pomáhat lidem s péčí o jejich mazlíčky, měl by jim také ukázat, že mít domácí zvíře je úžasné. S námi už neexistují výmluvy, proč si život neobohatit o milujícího parťáka. Takového, který na vás bude každý večer čekat doma s vrtícím ocasem a nekonečnou láskou. :)

Takhle to vnímám já a to je to, co chci předat dál.

Kamila a Antonín :)